UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie ma kasy??? Nie rozsmieszac mnie. Mamy biliony dolarów w polskich zlozach naturalnych!!!! Ale to nie kasa dla Polaków.
Nie ma kasy??? Nie rozsmieszac mnie. Mamy biliony dolarów w polskich zlozach naturalnych!!!! Ale to nie kasa dla Polaków.