UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie ma kasy??? Nie rozsmieszac mnie. Mamy biliony dolarów w polskich zlozach naturalnych!!!! Ale to nie kasa dla Polaków.


Anuluj