Wybrany wątek opinii

@bolszewia zdechła - Wręcz przeciwnie, bolszewia żyje i ma się świetnie, do tego preferuje najwidoczniej wyłącznie swoje towarzystwo, odmawiając wstępu na debatę mieszkańcom, towarzyszu upierdliwcze - a o poruszanych zagadnieniach wiemy i z powyższej relacji i od jej bezpośrednich uczestników; stąd taka a nie inna o niej opinia.
RobertKoliński (2018.02.27)
wiecie? to ilu was jest ? a lekarze co na to mówią, leki jakieś chyba na bycie jednym we dwóch są
Ind (2018.02.27)
Powrót do komentarzy