UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@bolszewia zdechła - Wręcz przeciwnie, bolszewia żyje i ma się świetnie, do tego preferuje najwidoczniej wyłącznie swoje towarzystwo, odmawiając wstępu na debatę mieszkańcom, towarzyszu upierdliwcze - a o poruszanych zagadnieniach wiemy i z powyższej relacji i od jej bezpośrednich uczestników; stąd taka a nie inna o niej opinia.

RobertKoliński

Anuluj