Wybrany wątek opinii

a ten z dworca też jakiś naiwniak, ot tak sobie poszedł z nieznanym facetem
(2018.02.22)
Moze giej
(2018.02.22)
też tak pomyślałem, liczył na coś i teren mało uczęszczany, no bo kto innym poszedł by z facetem w te okolice
(2018.02.22)
Powrót do komentarzy