Wybrany wątek opinii
a ten z dworca też jakiś naiwniak, ot tak sobie poszedł z nieznanym facetem
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Moze giej
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
też tak pomyślałem, liczył na coś i teren mało uczęszczany, no bo kto innym poszedł by z facetem w te okolice
Do moderacji
Odpowiedz
0
0