UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
ja też nie ustępuję. jak widzę zakapturzoną elbląska patologię, w dodatku ze słuchawkami w uszach, telefonem w ręku, to nawet nie zwalniam. dodaję gazu.
pisOFF
ja też nie ustępuję. jak widzę zakapturzoną elbląska patologię, w dodatku ze słuchawkami w uszach, telefonem w ręku, to nawet nie zwalniam. dodaję gazu.
pisOFF