UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

ja też nie ustępuję. jak widzę zakapturzoną elbląska patologię, w dodatku ze słuchawkami w uszach, telefonem w ręku, to nawet nie zwalniam. dodaję gazu.

pisOFF

Anuluj