Wybrany wątek opinii

pierwsze wykroczenie popełnił nagrywający - zatrzymując się wbrew przepisom przed przejściem. takie prawo.
anonymous (2018.02.06)
Jakie wykroczenie? To jakis zart? Bardzo dobrze. Ja takie sytuacje widze codziennie. I nawet kilka razy bylam na miejscu tej kobiety. Wieksze kary prosze bardzo!
Gabrysia (2018.02.06)
Powrót do komentarzy