UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jakie wykroczenie? To jakis zart? Bardzo dobrze. Ja takie sytuacje widze codziennie. I nawet kilka razy bylam na miejscu tej kobiety. Wieksze kary prosze bardzo!
Gabrysia
Jakie wykroczenie? To jakis zart? Bardzo dobrze. Ja takie sytuacje widze codziennie. I nawet kilka razy bylam na miejscu tej kobiety. Wieksze kary prosze bardzo!
Gabrysia