UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A może napiszcie o napadzie na kuriera w Elblągu. Gdzie został dotkliwie pobity i ukradzione mu zostały telefony. Nie napiszecie bo pewnie Policja ich nie znalazła.
He
A może napiszcie o napadzie na kuriera w Elblągu. Gdzie został dotkliwie pobity i ukradzione mu zostały telefony. Nie napiszecie bo pewnie Policja ich nie znalazła.
He