UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A może napiszcie o napadzie na kuriera w Elblągu. Gdzie został dotkliwie pobity i ukradzione mu zostały telefony. Nie napiszecie bo pewnie Policja ich nie znalazła.

He

Anuluj