Wybrany wątek opinii

sędziowie komunistyczni w o n!!!!!
(2017.12.01)
A pap Piotrowicz wasz ulubieniec to z jakiego ustroju wyrósł???? Chciałem dodać że większość sędziów orzekających w Elbląskich sądach co najwyżej mogła się wtedy uczyć i nie jest pozostałością po PRLu. Formalnie komuna skończyła się ale w sercach ludzi wciąż jeszcze żyje bo jak inaczej nazwać roszczenia do świadczeń 500+ i innych które należy rozdawać za darmo przy jednoczesnej krytyce kapitalistów i "groszorobów". Bez przedsiębiorców nie będzie też pieniążków na wasze świadczenia, pieniążków nie da się po prostu dodrukować.
(2017.12.01)
Powrót do komentarzy