Wybrany wątek opinii

Przecież tam jest kamera
Jamaleg (2017.10.25)
Jest Kamera, ale elbląska policja czeka aż sprawca sam się zgłosi bo to leniwe smerfy. Takie miasto... Cóż poradzić.
Elblagi (2017.10.29)
Powrót do komentarzy