Wybrany wątek opinii
Przecież tam jest kamera
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
Jest Kamera, ale elbląska policja czeka aż sprawca sam się zgłosi bo to leniwe smerfy. Takie miasto... Cóż poradzić.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0