UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jest Kamera, ale elbląska policja czeka aż sprawca sam się zgłosi bo to leniwe smerfy. Takie miasto... Cóż poradzić.
Elblagi
Jest Kamera, ale elbląska policja czeka aż sprawca sam się zgłosi bo to leniwe smerfy. Takie miasto... Cóż poradzić.
Elblagi