Wybrany wątek opinii
Nie mógłbym być adwokatem (szczególnie takim z urzędu) dla zwyrodnialców. Wolałbym już puszki zbierać. Praca adwokata jest niewdzięczna.
Do moderacji
Odpowiedz
2
2
@StefanK - nikt nie chce, ale ktoś musi to robić. jak adwokat się wymiga, to sprawa jest przydzielana następnemu z kolei. inna sprawa, że gdyby ktoś cie wynajął osobiście i sporo by zapłacił, to nie odmówiłbyś, bo rachunki trzeba jednak pozapłacać, rodzinę utrzymać. ..
Do moderacji
Odpowiedz
1
1