Wybrany wątek opinii

Nie mógłbym być adwokatem (szczególnie takim z urzędu) dla zwyrodnialców. Wolałbym już puszki zbierać. Praca adwokata jest niewdzięczna.
StefanK (2017.10.19)
@StefanK - nikt nie chce, ale ktoś musi to robić. jak adwokat się wymiga, to sprawa jest przydzielana następnemu z kolei. inna sprawa, że gdyby ktoś cie wynajął osobiście i sporo by zapłacił, to nie odmówiłbyś, bo rachunki trzeba jednak pozapłacać, rodzinę utrzymać. ..
(2017.10.19)
Powrót do komentarzy