UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie mógłbym być adwokatem (szczególnie takim z urzędu) dla zwyrodnialców. Wolałbym już puszki zbierać. Praca adwokata jest niewdzięczna.
StefanK
Nie mógłbym być adwokatem (szczególnie takim z urzędu) dla zwyrodnialców. Wolałbym już puszki zbierać. Praca adwokata jest niewdzięczna.
StefanK