UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie mógłbym być adwokatem (szczególnie takim z urzędu) dla zwyrodnialców. Wolałbym już puszki zbierać. Praca adwokata jest niewdzięczna.

StefanK

Anuluj