Wybrany wątek opinii
@Campiona - Nie!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Całe szczęście :)Życzę ocalalym z wypadku dużo siły w tym ciężkim czasie .Pomodle się jutro w kościele za Waszą rodzinę...
Do moderacji
Odpowiedz
9
0