Wybrany wątek opinii

@Campiona - Nie!!!!
(2017.10.15)
Całe szczęście :)Życzę ocalalym z wypadku dużo siły w tym ciężkim czasie .Pomodle się jutro w kościele za Waszą rodzinę...
Campiona (2017.10.15)
Powrót do komentarzy