Wybrany wątek opinii

Ile osób zgineło w tym miejscu? 100? 1000? ile ma jeszcze zginąć zanim znajdzie się osoba która podejmie decyzję o wyprostowaniu tego winkla albo o przebudowaniu całej drogi na odcinku 5 km LUDZIE NIE DAJCIE SIĘ MORDOWAĆ JAKIMŚ NIEUDACZNIKOM DROGOWCOM KTÓRZY NIE MAJĄ ODWAGI PODJĄĆ DECYZJI O PRZEBUDOWIE !
Droggowiec (2017.10.14)
@Droggowiec - To nie morderstwa tylko samobójstwa. Ograniczenie prędkości, znaki poziome i ciut rozumu powinny wystarczyć, żeby bezpiecznie przejechać ten odcinek drogi.
(2017.10.14)
Wyprostować po to żeby cisną jeszcze więcej?
(2017.10.15)
Też uważam że prostowanie drogi nic nie da bo będą cisnąc jeszcze więcej. Cytat z artykułu [. .. Ratując się przed uderzeniem w barierki energochłonne gwałtownie skręcił w prawo, wypadł z drogi i uderzył bokiem w drzewo. .. ] wynika że chciał ratować samochód. ..
Jan_Wan (2017.10.15)
@Jan_Wan - Niestety odruch, a tych kierowcy powinni się oduczyć. To jest tak samo jak "złapiesz pobocze", co robisz?? "odbijasz" do środka ulicy, a to może się skończyć poślizgiem, postawieniem bokiem etc. A pozbywając się odruchów, czyli wyuczyć pewnych zachowań, "łapiesz pobocze" lekko w nie w zjeżdżasz, łapiesz przyczepność i wtedy próbujesz wyjechać - oczywiście cały czas umiejętnie hamując i zwalniając.
okoniowaty (2017.10.15)
Powrót do komentarzy