Wybrany wątek opinii
Ile osób zgineło w tym miejscu? 100? 1000? ile ma jeszcze zginąć zanim znajdzie się osoba która podejmie decyzję o wyprostowaniu tego winkla albo o przebudowaniu całej drogi na odcinku 5 km LUDZIE NIE DAJCIE SIĘ MORDOWAĆ JAKIMŚ NIEUDACZNIKOM DROGOWCOM KTÓRZY NIE MAJĄ ODWAGI PODJĄĆ DECYZJI O PRZEBUDOWIE !
Do moderacji
Odpowiedz
6
14
@Droggowiec - To nie morderstwa tylko samobójstwa. Ograniczenie prędkości, znaki poziome i ciut rozumu powinny wystarczyć, żeby bezpiecznie przejechać ten odcinek drogi.
Do moderacji
Odpowiedz
6
2
Wyprostować po to żeby cisną jeszcze więcej?
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
Też uważam że prostowanie drogi nic nie da bo będą cisnąc jeszcze więcej. Cytat z artykułu [. .. Ratując się przed uderzeniem w barierki energochłonne gwałtownie skręcił w prawo, wypadł z drogi i uderzył bokiem w drzewo. .. ]
wynika że chciał ratować samochód. ..
Do moderacji
Odpowiedz
1
2
@Jan_Wan - Niestety odruch, a tych kierowcy powinni się oduczyć. To jest tak samo jak "złapiesz pobocze", co robisz?? "odbijasz" do środka ulicy, a to może się skończyć poślizgiem, postawieniem bokiem etc. A pozbywając się odruchów, czyli wyuczyć pewnych zachowań, "łapiesz pobocze" lekko w nie w zjeżdżasz, łapiesz przyczepność i wtedy próbujesz wyjechać - oczywiście cały czas umiejętnie hamując i zwalniając.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0