UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Jan_Wan - Niestety odruch, a tych kierowcy powinni się oduczyć. To jest tak samo jak "złapiesz pobocze", co robisz?? "odbijasz" do środka ulicy, a to może się skończyć poślizgiem, postawieniem bokiem etc. A pozbywając się odruchów, czyli wyuczyć pewnych zachowań, "łapiesz pobocze" lekko w nie w zjeżdżasz, łapiesz przyczepność i wtedy próbujesz wyjechać - oczywiście cały czas umiejętnie hamując i zwalniając.
okoniowaty