Wybrany wątek opinii
ludzie tam zginęło dziecko - mimo tego, że miało 17 lat to dziecko. pisząc te okrutne komentarze pomyślcie o matce, babciach i całej pozostałej rodzinie. tam zginęła mojej siostrzenicy córka. i dla nas nie ważne jest czyja to wina i jaki samochód się robił.
ważna jest rozpacz po stracie bardzo bliskiej osoby. więc najlepiej milczcie, jeżeli wyrazy współczucia dla dla was zbyt wiele.
Do moderacji
Odpowiedz
40
2
Wyrazy współczucia i kondolencje. Straszna tragedia dla rodziny, ojciec niech się trzyma, bo dla niego to na pewno podwójna trauma do końca życia
Do moderacji
Odpowiedz
8
0