UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
ludzie tam zginęło dziecko - mimo tego, że miało 17 lat to dziecko. pisząc te okrutne komentarze pomyślcie o matce, babciach i całej pozostałej rodzinie. tam zginęła mojej siostrzenicy córka. i dla nas nie ważne jest czyja to wina i jaki samochód się robił. ważna jest rozpacz po stracie bardzo bliskiej osoby. więc najlepiej milczcie, jeżeli wyrazy współczucia dla dla was zbyt wiele.
ciocia-babcia