Wybrany wątek opinii
Taki piękny samochód! Szkoda auta. Jak ja uwielbiam passaty b5.Piechotą ludzie chodzić jak nie umiecie jeździć, nawet maluchem wam nie wolno!
Do moderacji
Odpowiedz
9
35
Dno kur.. samochód
Do moderacji
Odpowiedz
0
1