Wybrany wątek opinii

Taki piękny samochód! Szkoda auta. Jak ja uwielbiam passaty b5.Piechotą ludzie chodzić jak nie umiecie jeździć, nawet maluchem wam nie wolno!
ZohanDisco (2017.10.14)
Dno kur.. samochód
Kkkkk (2017.10.17)
Powrót do komentarzy