UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Taki piękny samochód! Szkoda auta. Jak ja uwielbiam passaty b5.Piechotą ludzie chodzić jak nie umiecie jeździć, nawet maluchem wam nie wolno!
ZohanDisco
Taki piękny samochód! Szkoda auta. Jak ja uwielbiam passaty b5.Piechotą ludzie chodzić jak nie umiecie jeździć, nawet maluchem wam nie wolno!
ZohanDisco