UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Taki piękny samochód! Szkoda auta. Jak ja uwielbiam passaty b5.Piechotą ludzie chodzić jak nie umiecie jeździć, nawet maluchem wam nie wolno!

ZohanDisco

Anuluj