Wybrany wątek opinii
Pomiędzy Janowem a Gronowem Gornym na górce wzdłuż starej siódemki tam gdzie jest reklama sko dy i była piaskownia jest coś wysypywane ale nie wiem co, swego czasu śmierdziało tam jakby chemikaliami Chciałewm to sprawdzić ale pogonił mnie gościu co tam pilnował Dzisiaj jechałem rowerem to też śmierdziało ale jakby mniej. PortEl do roboty i przeprowadż dziennikarskie Sledztwo
Do moderacji
Odpowiedz
8
0
A przypadkiem nie jest tam mieszalnia masy bitumicznej?
Do moderacji
Odpowiedz
5
0
Jadąc od Elbląga pierwszy podjazd pod Wiatrak a to jest na następnym podjeżdzie
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
Zgadza się. Tam jest Masfalt, gdzie robią masę i stąd ten zapach.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
Widze jak wysypuja tam odpady z elektrociepłowni z miasta zastępują to po wykopalisku żwiru sprzedali a0 teraz zarabia na przyjmowaniu odpadów z węgla dlatego pilnuje i tak wygląda ochrona środowiska
Do moderacji
Odpowiedz
0
0