UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pomiędzy Janowem a Gronowem Gornym na górce wzdłuż starej siódemki tam gdzie jest reklama sko dy i była piaskownia jest coś wysypywane ale nie wiem co, swego czasu śmierdziało tam jakby chemikaliami Chciałewm to sprawdzić ale pogonił mnie gościu co tam pilnował Dzisiaj jechałem rowerem to też śmierdziało ale jakby mniej. PortEl do roboty i przeprowadż dziennikarskie Sledztwo


Anuluj