Wybrany wątek opinii
Śmierdzi tam sklejką nie do wytrzymania. Palą w piecach co popadnie, swąd od ul. Grunwaldzkiej poprzez Gronowo, Nowinę, Sierpin po Wilkowo. Musiałem zmienić trasę rowerową mimo pięknych widoków bo tam nie ma czym oddychać Zamiast wypoczywać i wdychać świeże powietrze, to wdycham toksyczne płyty meblowe.
Gdzie ochrona środowiska, gdzie władze gminy? Pogonić nierobów odpowiedzialnych za ten stan rzeczy na zbity pysk.
Do moderacji
Odpowiedz
9
8
Rzeczywiście nie ms czym oddychać pała ta m płyty meblowe i śmieci
Do moderacji
Odpowiedz
0
0