Wybrany wątek opinii

Śmierdzi tam sklejką nie do wytrzymania. Palą w piecach co popadnie, swąd od ul. Grunwaldzkiej poprzez Gronowo, Nowinę, Sierpin po Wilkowo. Musiałem zmienić trasę rowerową mimo pięknych widoków bo tam nie ma czym oddychać Zamiast wypoczywać i wdychać świeże powietrze, to wdycham toksyczne płyty meblowe. Gdzie ochrona środowiska, gdzie władze gminy? Pogonić nierobów odpowiedzialnych za ten stan rzeczy na zbity pysk.
rowerzysta (2017.09.10)
Rzeczywiście nie ms czym oddychać pała ta m płyty meblowe i śmieci
Elolog (2019.11.03)
Powrót do komentarzy