UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Śmierdzi tam sklejką nie do wytrzymania. Palą w piecach co popadnie, swąd od ul. Grunwaldzkiej poprzez Gronowo, Nowinę, Sierpin po Wilkowo. Musiałem zmienić trasę rowerową mimo pięknych widoków bo tam nie ma czym oddychać Zamiast wypoczywać i wdychać świeże powietrze, to wdycham toksyczne płyty meblowe. Gdzie ochrona środowiska, gdzie władze gminy? Pogonić nierobów odpowiedzialnych za ten stan rzeczy na zbity pysk.
rowerzysta