UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

sady wezcie sie za dupy !!!!! a nie siedzicie tylko patrzycie na kalendarz kiedy na kato wklynie wyplata nie rubcie kabaretu bop juz starczy i tak wszyscy sie smieja co za cyrk wyprawiacie. ktory z sedziny chcialby aby taki idiota jechal na czolowke z wami i wasza rodzine? no i teraz lapke w gore.

wywalonejajonato

Anuluj