UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niee szanowny Panie Kolego, po prostu media muszą o czymś pisać, a takie chwasty wszędzie się trafiają. Szkoda że ja na takich nie trafiam, wytłumaczyłbym mu dlaczego używanie przemocy jest złe :)
Niee szanowny Panie Kolego, po prostu media muszą o czymś pisać, a takie chwasty wszędzie się trafiają. Szkoda że ja na takich nie trafiam, wytłumaczyłbym mu dlaczego używanie przemocy jest złe :)