UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Niee szanowny Panie Kolego, po prostu media muszą o czymś pisać, a takie chwasty wszędzie się trafiają. Szkoda że ja na takich nie trafiam, wytłumaczyłbym mu dlaczego używanie przemocy jest złe :)


Anuluj