Wybrany wątek opinii
Nagrywać, nagrywać i jeszcze raz nagrywać każdą kontrole. Kamer boją sie jak ognia
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
nagrywaj, nagrywaj. .. .ktoś Ci zabrania, jednakże jeśli popełniasz wykroczenie lub przestępstwo to żadne nagranie Ci nie pomoże. .. pozdrawiam
Do moderacji
Odpowiedz
2
2