Wybrany wątek opinii

Nagrywać, nagrywać i jeszcze raz nagrywać każdą kontrole. Kamer boją sie jak ognia
(2017.08.06)
nagrywaj, nagrywaj. .. .ktoś Ci zabrania, jednakże jeśli popełniasz wykroczenie lub przestępstwo to żadne nagranie Ci nie pomoże. .. pozdrawiam
pies (2017.08.06)
Powrót do komentarzy