UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Chyba każdy z nas podróżując samolotem chce czuć się bezpieczny. W przeciwieństwie do innych środków lokomocji- samolot jest puszka 10km nad ziemią i nie da się uciec w sytuacji zagrożenia. Bardzo dobrze, że zadają pytania. Sprawdzają. Trzeba być id...otą żeby robić sobie żarty tego typu. Mi nie raz kazali wyskoczyć z butów i paska przy spodniach. Nie mam tego za złe. Może trafić się zawsze niepozorny który rzeczywiście coś przy sobie ma. Co wtedy? Jeśli samolot dzięki kontroli nie ma opoznien- nie mam noc przeciwko kontroli i głupim pytaniom