Wybrany wątek opinii
nie ma MRG to po kiego grzyba jest tylu SG z tamtego okresu ? Pozwalniać bo tylko zbędne koszty generują. A tak niedawno im się włoskich strajków zachciało kosztem przekraczających granice. Wywalić na zbity pysk a zacząć od strajkujących i prowodyrów.
Do moderacji
Odpowiedz
9
2
@Związkowiec - Chyba służby pomyliłeś Panie Związkowiec!
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@Związkowiec - A to nie celasi strajkowali, nieroby jedne?
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
@vkpjack - Dokładnie. ..
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
@Związkowiec - zwalniałeś ich niedawno, a okazało się, że to oni zwolnili takich pasożytów jak ty.
Do moderacji
Odpowiedz
1
1