Wybrany wątek opinii

nie ma MRG to po kiego grzyba jest tylu SG z tamtego okresu ? Pozwalniać bo tylko zbędne koszty generują. A tak niedawno im się włoskich strajków zachciało kosztem przekraczających granice. Wywalić na zbity pysk a zacząć od strajkujących i prowodyrów.
Związkowiec (2017.06.30)
@Związkowiec - Chyba służby pomyliłeś Panie Związkowiec!
Celnik (2017.07.01)
@Związkowiec - A to nie celasi strajkowali, nieroby jedne?
vkpjack (2017.07.01)
@vkpjack - Dokładnie. ..
Celnik (2017.07.01)
@Związkowiec - zwalniałeś ich niedawno, a okazało się, że to oni zwolnili takich pasożytów jak ty.
(2017.07.02)
Powrót do komentarzy