UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
nie ma MRG to po kiego grzyba jest tylu SG z tamtego okresu ? Pozwalniać bo tylko zbędne koszty generują. A tak niedawno im się włoskich strajków zachciało kosztem przekraczających granice. Wywalić na zbity pysk a zacząć od strajkujących i prowodyrów.
Związkowiec