UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

nie ma MRG to po kiego grzyba jest tylu SG z tamtego okresu ? Pozwalniać bo tylko zbędne koszty generują. A tak niedawno im się włoskich strajków zachciało kosztem przekraczających granice. Wywalić na zbity pysk a zacząć od strajkujących i prowodyrów.

Związkowiec

Anuluj