Wybrany wątek opinii

Ja bym dzisiaj też chciała uciec, choćby do Berlina zachodniego. .. .
gfjuuil (2017.06.15)
@gfjuuil - Lepiej do Iranu, jak każda szanująca się Polska. Poznasz ładnego, ciemnoskórego mężczyznę, który będzie szarmancki i będzie traktował Cię, jak księżniczkę - nie to, co Polak-katolik, który tylko bije. .. bije Ciebie, bije dzieci, bije rekordy w chlaniu.
(2017.06.15)
Pewnie jesteś tak brzydka że u Polaków nie masz szans,więc pragniesz spotkać ciapaka ktoremu wszystko jedno co wali,nieprawdaż?
Ccggg (2017.06.15)
Powrót do komentarzy