UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@gfjuuil - Lepiej do Iranu, jak każda szanująca się Polska. Poznasz ładnego, ciemnoskórego mężczyznę, który będzie szarmancki i będzie traktował Cię, jak księżniczkę - nie to, co Polak-katolik, który tylko bije. .. bije Ciebie, bije dzieci, bije rekordy w chlaniu.