UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wielu elbląskich pracodawców zatrudnoa bez umowy i nie tylko cudzoziemców,wystarczy żeby PIP żetelnie i bez zapowiedzi robiła częste kontrole.


Anuluj