UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wielu elbląskich pracodawców zatrudnoa bez umowy i nie tylko cudzoziemców,wystarczy żeby PIP żetelnie i bez zapowiedzi robiła częste kontrole.
Wielu elbląskich pracodawców zatrudnoa bez umowy i nie tylko cudzoziemców,wystarczy żeby PIP żetelnie i bez zapowiedzi robiła częste kontrole.