Wybrany wątek opinii
no ale z tej amunicji to można sobie porzucać. .. to z sowieckiego Moisina Naganta??
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
@mrteee - Z niemieckiego Mausera. Nabój 7,92 × 57 mm. Widać to na pierwszy rzut oka bo nie ma wystającej kryzy na łusce tak jak w przypadku amunicji 7,62 x 54R (MOSIN).
Do moderacji
Odpowiedz
1
0