Wybrany wątek opinii
Skoro ludzie w Elblągu są fantastyczni to dlaczego ich zwalniacie na potęgę? A1 świeci pustkami. A z miasta wyjeżdżają całe rodziny.
Do moderacji
Odpowiedz
7
5
A kogo zwalniaja? Jak ktos byl zagrozony to mogl sie przeniesc, u nas na wydziale potrzebuja i czesc przeszla do nas.
Do moderacji
Odpowiedz
1
4