Wybrany wątek opinii

Skoro ludzie w Elblągu są fantastyczni to dlaczego ich zwalniacie na potęgę? A1 świeci pustkami. A z miasta wyjeżdżają całe rodziny.
Mitologia (2017.02.09)
A kogo zwalniaja? Jak ktos byl zagrozony to mogl sie przeniesc, u nas na wydziale potrzebuja i czesc przeszla do nas.
Policmajster (2017.02.09)
Powrót do komentarzy