UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Skoro ludzie w Elblągu są fantastyczni to dlaczego ich zwalniacie na potęgę? A1 świeci pustkami. A z miasta wyjeżdżają całe rodziny.
Mitologia
Skoro ludzie w Elblągu są fantastyczni to dlaczego ich zwalniacie na potęgę? A1 świeci pustkami. A z miasta wyjeżdżają całe rodziny.
Mitologia