UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Skoro ludzie w Elblągu są fantastyczni to dlaczego ich zwalniacie na potęgę? A1 świeci pustkami. A z miasta wyjeżdżają całe rodziny.

Mitologia

Anuluj