Wybrany wątek opinii

To może od drugiej strony. Można również oskarżyć policje o nie podjęcie interwencji.
Prokurator.Walter (2016.12.31)
@Prokurator.Walter - I tu się zgadzam w 100%!!! Zgłaszamy policji o nieprawidłowościach jakie zauważyliśmy i jakie trwają powiedzmy jakiś dłuższy czas. Policja rzekomo podejmuje interwencję, ale niestety z powodu swojej nieudolności nie jest w stanie tego ustalić. Zgłaszasz kolejne razy i w dalszym ciągu problem nie zostaje zażegnany, w końcu zaczynasz krytykować poczynania policji brakiem skuteczności albo jw. napisałam nieudolnością. Teraz uwaga! możesz być posądzony przez policję o nieuzasadnione zgłoszenia tylko dlatego, że odważyłaś/eś się skrytykować nieudolność policji !!!!! Ludzie, gdzie my żyjemy. .. .czyżby w państwie prawa??? Tak nawiasem to ta nieudolność występuje nie tylko w policji, ale i w innych instytucjach.
(2016.12.31)
Powrót do komentarzy