Wybrany wątek opinii

nie kumam dlaczego chcą ich karać za posiadanie Maryśki i Amfy. Przecież w sklepie internetowum kolekcjoner. nl można kupic rzeczy mocniejsze od ziela i amfy legalnie. czemu to prawo w Polsce tak działa? czemy jednym wolno a innym nie wolno ja tego nie kumam
zombek98 (2016.11.23)
@zombek98 - Jak skończysz gimnazjum, to może zrozumiesz taką prostą rzecz, jak substancje odurzające.
(2016.11.23)
Powrót do komentarzy