UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

nie kumam dlaczego chcą ich karać za posiadanie Maryśki i Amfy. Przecież w sklepie internetowum kolekcjoner. nl można kupic rzeczy mocniejsze od ziela i amfy legalnie. czemu to prawo w Polsce tak działa? czemy jednym wolno a innym nie wolno ja tego nie kumam

zombek98