UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
ani władze Elblaga ani policja nie maja odwagi przeciwstawić się tym z Olsztyna choć jesteśmy dymani na każdym kroku to i nie dziwota że chłop wyszedł sfrustrowany.
ani władze Elblaga ani policja nie maja odwagi przeciwstawić się tym z Olsztyna choć jesteśmy dymani na każdym kroku to i nie dziwota że chłop wyszedł sfrustrowany.