UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

ani władze Elblaga ani policja nie maja odwagi przeciwstawić się tym z Olsztyna choć jesteśmy dymani na każdym kroku to i nie dziwota że chłop wyszedł sfrustrowany.


Anuluj