Wybrany wątek opinii
Jakoś nic nie slyszalem o tym ze można się zapisać. Tak w ogóle to czesto piszecie o wielu rzeczach, które się juz odbyly, o których pierwszy raz slysze. Informacja o wydarzeniach w Elblągu jest bardzo slaba, może czasem jakiś portal o czymś napisze jeden raz i na tym koniec. Nie wejdziesz na internet w tym dniu i później juz o niczym nie wiesz. Przydaloby się częściej reklamować jakieś wydarzenie. To taka sugestia, bo wiele razy czytam o tym co się odbylo i pozostaje duży niedosyt ze nic o tym nie wiedzialem. Nie trabi się o tym w elbląskich mediach, brak bilboardow, informacji na przystankach itd.
Do moderacji
Odpowiedz
17
1
Dokładnie niestety ale tak jest te portale powinny nazywać się,, zdarzyło się wczoraj" człowiek dowiaduje się że wczoraj odbyło się to a tamto a szkoda.
Do moderacji
Odpowiedz
7
1
A zadzwoniłeś do ETBSu?
Do moderacji
Odpowiedz
1
0