Wybrany wątek opinii

Jakoś nic nie slyszalem o tym ze można się zapisać. Tak w ogóle to czesto piszecie o wielu rzeczach, które się juz odbyly, o których pierwszy raz slysze. Informacja o wydarzeniach w Elblągu jest bardzo slaba, może czasem jakiś portal o czymś napisze jeden raz i na tym koniec. Nie wejdziesz na internet w tym dniu i później juz o niczym nie wiesz. Przydaloby się częściej reklamować jakieś wydarzenie. To taka sugestia, bo wiele razy czytam o tym co się odbylo i pozostaje duży niedosyt ze nic o tym nie wiedzialem. Nie trabi się o tym w elbląskich mediach, brak bilboardow, informacji na przystankach itd.
dd (2016.11.03)
Dokładnie niestety ale tak jest te portale powinny nazywać się,, zdarzyło się wczoraj" człowiek dowiaduje się że wczoraj odbyło się to a tamto a szkoda.
markko (2016.11.03)
A zadzwoniłeś do ETBSu?
Rok (2016.11.04)
Powrót do komentarzy