UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jakoś nic nie slyszalem o tym ze można się zapisać. Tak w ogóle to czesto piszecie o wielu rzeczach, które się juz odbyly, o których pierwszy raz slysze. Informacja o wydarzeniach w Elblągu jest bardzo slaba, może czasem jakiś portal o czymś napisze jeden raz i na tym koniec. Nie wejdziesz na internet w tym dniu i później juz o niczym nie wiesz. Przydaloby się częściej reklamować jakieś wydarzenie. To taka sugestia, bo wiele razy czytam o tym co się odbylo i pozostaje duży niedosyt ze nic o tym nie wiedzialem. Nie trabi się o tym w elbląskich mediach, brak bilboardow, informacji na przystankach itd.

dd