Wybrany wątek opinii

To w Elblągu jest Braniewo? Tego to nie wiedziałem :)
antykacap (2016.10.17)
@antykacap - Antykacap. .. jesteś wzorcowym popromieńcem.
Dede (2016.10.17)
Powrót do komentarzy