UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
w Elblągu są dużo starsze szkoły więc po co ten cyrk, czy nie było by lepiej pozyskane środki przeznaczyć dla potrzebujących?
w Elblągu są dużo starsze szkoły więc po co ten cyrk, czy nie było by lepiej pozyskane środki przeznaczyć dla potrzebujących?