Wybrany wątek opinii
Czy wy jesteście nienormalni? 90% skazanych dalej jezdzi bez uprawnień.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@ksamol - Nienormalne to jest prawo, nie ma surowych kar. Pijaczyny jezdza i robia, co chca -_-
Do moderacji
Odpowiedz
0
0