Wybrany wątek opinii

Czy wy jesteście nienormalni? 90% skazanych dalej jezdzi bez uprawnień.
ksamol (2016.09.14)
@ksamol - Nienormalne to jest prawo, nie ma surowych kar. Pijaczyny jezdza i robia, co chca -_-
dhd (2016.09.14)
Powrót do komentarzy