Wybrany wątek opinii

Skończy się na "zawiasach" i dalej będzie jeździł. Zabrać samochód, to może nie będzie miał czym jeździć !!!!
(2016.08.04)
pewnie już dziś jeździ
(2016.08.04)
Powrót do komentarzy