Wybrany wątek opinii
Skończy się na "zawiasach" i dalej będzie jeździł. Zabrać samochód, to może nie będzie miał czym jeździć !!!!
Do moderacji
Odpowiedz
6
0
pewnie już dziś jeździ
Do moderacji
Odpowiedz
2
0