UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Skończy się na "zawiasach" i dalej będzie jeździł. Zabrać samochód, to może nie będzie miał czym jeździć !!!!
Skończy się na "zawiasach" i dalej będzie jeździł. Zabrać samochód, to może nie będzie miał czym jeździć !!!!