Wybrany wątek opinii
Czy to prawo jest normalne w jakim my żyjemy państwie? Chcą promować narkomanie zamiast ganję zalegalizować!. .. wpędzić do grobu wpakować. .. " - THS KLIKA - " DOPALACZE "
Do moderacji
Odpowiedz
4
0
Hej ewcia moze chcialabys porozmawiac w dobrym towarzystwie o tamtym i o tym
Do moderacji
Odpowiedz
0
1