Wybrany wątek opinii

Czy to prawo jest normalne w jakim my żyjemy państwie? Chcą promować narkomanie zamiast ganję zalegalizować!. .. wpędzić do grobu wpakować. .. " - THS KLIKA - " DOPALACZE "
ewciaaa_mk (2016.07.29)
Hej ewcia moze chcialabys porozmawiac w dobrym towarzystwie o tamtym i o tym
Rafaelloo (2016.07.30)
Powrót do komentarzy