UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czy to prawo jest normalne w jakim my żyjemy państwie? Chcą promować narkomanie zamiast ganję zalegalizować!. .. wpędzić do grobu wpakować. .. " - THS KLIKA - " DOPALACZE "

ewciaaa_mk

Anuluj