UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czy to prawo jest normalne w jakim my żyjemy państwie? Chcą promować narkomanie zamiast ganję zalegalizować!. .. wpędzić do grobu wpakować. .. " - THS KLIKA - " DOPALACZE "
ewciaaa_mk
Czy to prawo jest normalne w jakim my żyjemy państwie? Chcą promować narkomanie zamiast ganję zalegalizować!. .. wpędzić do grobu wpakować. .. " - THS KLIKA - " DOPALACZE "
ewciaaa_mk