Wybrany wątek opinii

Wg. świadka zdarzenia, honda po zderzeniu z karetką miała uchylone okna. .. .. Samochód był tak zmiażdżony, że wszystkie okna były wybite!!! Komu wierzyć, ktoś tu zmyśla. .. .
zyz (2016.07.14)
Hmmm . . . Nie słyszałeś jak i kiedy to mówił - nie wiadomo czy redaktor nie przekręcił czegoś, nie byłeś na miejscu nie wiesz czy wszystkie szyby były wybite w hondzie po wypadku. Reasumując trzeba brać poprawkę na to gdy pisze ktoś - kto tylko słyszał, a nie daj boże - gdy pisze ktoś, kto słyszał od kogoś co ten świadek powiedział, im bliżej tragedii i im mniejszy łańcuch przekazujących tym info. może (ale też nie musi) być bardziej wiarygodne.
(2016.07.14)
Powrót do komentarzy